П’ятниця, 26 Травня, 2023
ВійнаНа росіїУкраїна

Найкраща зброя РФ в Україні містить низькотехнологічні компоненти – NYT

Найкраща високоточна зброя в російському арсеналі, яка застосовується на війні в Україні, містить застарілі низькотехнологічні компоненти.

Джерело: Як повідомляє “Економічна правда”, про це пишеThe New York Times.

Деталі: У статті йдеться про те, що офіцери СБУ, які працюють з приватними аналітиками, збирають частини російських ракет, що розірвалися в Україні, щоб розгадати секрети свого ворога.

Дослідники, які вивчали електроніку нових російських крилатих ракет і ударних вертольотів, були здивовані, виявивши, що в них використовуються технології десятирічної давності від ранніх моделей.

“Зброя є найкращою в російському арсеналі. Але вона містила досить низькотехнологічні компоненти, за словами аналітиків, які їх досліджували, зокрема унікальну, але базову супутникову навігаційну систему, яка також була виявлена ​​в іншому військовому спорядженні”, – пише видання.

Ці висновки викладені в новому звіті, опублікованому в суботу незалежною групою Conflict Armament Research, що базується у Великій Британії, яка ідентифікує та відстежує зброю та боєприпаси, що використовуються у війнах по всьому світу. Дослідницька група вивчила російську техніку у липні на запрошення уряду України, пише NYT.

Дослідники також виявили, що зброя, яку Росія використовує в Україні, часто базується на західних інноваціях, незважаючи на санкції, введені ще у 2014 році.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.