Понеділок, 29 Травня, 2023
АналітикаВійнаУкраїна

Польський депутат вважає, що РФ посилить бойові дії проти України

Поразки рашистської армії та відвоювання українськими захисниками територій може стати причиною посилення атак з боку Росії, вважає Павел Залєвський із Polska 2050

Депутат партії Polska 2050 Павел Залєвський заявив, що можна очікувати загострення бойових дій Росії проти України, передає “Польське радіо”.

Гість Польського радіо 24 на запитання про поразки російської армії та повернення українською армією чергових територій сказав, що це може бути причиною посилення атак з боку Росії: «Путін абсолютно безкарний, коли краде коли його найближчі соратники крадуть, коли він розв’язує війну. Він може все, крім одного – він не може програти війну. І сьогодні він програє війну. Путін не може дозволити собі програти. І насправді можна очікувати загострення конфлікту», – вважає Павел Залєвський.

За даними Генерального штабу Збройних сил України, російська армія в умовах значних втрат на фронті шукає нові резерви в тюрмах, обіцяючи амністію рецидивістам, а в Горлівці, на терені тимчасово окупованої Донецької області, хоче завербувати 6 тис. осіб.

За даними української військової розвідки (ГУР), російські чиновники в Криму відправляють свої родини до Росії, а співробітники Федеральної служби безпеки Росії (ФСБ) продають будинки на півострові та спішно евакуюють родичів.

У свою чергу, американський Інститут вивчення війни (ISW) оцінив, що контрнаступ України на Харківщині викликав паніку серед росіян на окупованих територіях. Кремль вперше з початку війни визнав поразку, але його пропагандисти намагаються зняти відповідальність з путіна.

«Кремль намагається „відбілити” путіна за втрату майже всієї раніше окупованої частини Харківської області та звинуватити нібито погано поінформованих військових радників із оточення президента», зазначає аналітичний центр у найновішому звіті.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.