Середа, 6 Вересня, 2023
ВійнаНа росії

Російський диктатор оголосив про проведення часткової мобілізації населення в країні

Мобілізаційні заходи в РФ розпочнуться 21 вересня. Мобілізовані обов’язково проходитимуть додатковий військовий вишкіл, а також отримають виплати та статус військовослужбовців, які проходять службу за контрактом

Президент РФ Владімір Путін 21 вересня оголосив про проведення часткової мобілізації у країні. Про це він сказав під час телезвернення до росіян. «Для захисту нашої батьківщини та цілісності вважаю за необхідне підтримати часткову мобілізацію», – повідомив президент РФ, передає “Польське радіо”.

Призову на військову службу належатимуть лише ті громадяни, які перебувають у запасі й, перш за все, ті, хто проходив службу в лавах збройних сил, має певні військово-облікові спеціальності та відповідний досвід. Мобілізовані перед відправкою до частин обов’язково проходитимуть додатковий військовий вишкіл.

За словами Владіміра Путіна, усі питання матеріального, ресурсного та фінансового забезпечення оборонних підприємств мають бути вирішені урядом негайно.Мобілізовані особи, які беруть участь у так званій «спецоперації», отримають виплати та статус військовослужбовців, які проходять службу за контрактом.

За словами російського диктатора, указ про часткову мобілізацію вже підписано, а мобілізаційні заходи розпочнуться власне 21 вересня.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.