Четвер, 7 Грудня, 2023
РозслідуванняСвіт

Буде створено слідчу групу з приводу пошкоджень газопроводів Nord Stream

Очільниця МВС Німеччини Ненсі Фезер підтвердила, що після консультацій з данським і шведським колегами було вирішено створити слідчу групу для розслідування всіх обставин і причин вибухів на газопроводах Nord Stream 1 і 2

Німеччина, Данія та Швеція мають намір створити спільний слідчий підрозділ для розслідування збитків, завданих газопроводам Nord Stream. За словами федерального уряду, є багато ознак того, що витоки газу є навмисним актом саботажу з боку Росії. Подробиці повідомляє кореспондент Польського радіо Войцєх Осіньский, передає “Польське радіо”.

Очільниця МВС Німеччини Ненсі Фезер підтвердила, що після консультацій з данським і шведським колегами було вирішено створити слідчу групу для розслідування всіх обставин і причин вибухів на газопроводах Nord Stream 1 і 2.

«Ми створимо міжнародну групу експертів, які забезпечуватимуть незалежну експертизу в певній галузі. Це люди, знайомі зі специфікою спецслужб, флоту та поліції», — повідомила політикиня Соціал-демократичної партії Німеччини в інтерв’ю газеті Bild am Sonntag. Вона додала, що наразі служби не виявили подальших загроз критичній інфраструктурі Німеччини.

Кілька днів тому німецькі, данські та шведські установи підтвердили, що в районі Борнгольма вздовж обох ниток Nord Stream стався вибух і витік газу. Силовики припускають, що для пошкодження трубопроводів потрібна була високоефективна вибухівка.

Залишити відповідь