Середа, 7 Грудня, 2022
ВажливеВійнаНа фронтіУкраїна

Президент України: коли на наші території повертається український прапор, про російський фарс із папірцями та анексіями ніхто і не згадує

Володимир Зеленський заявив, що на звільнених від російської окупації українських землях ніхто не згадує жодних псевдореферендумів та анексій. За його словами, останнім часом найбільше місця у звітах, які він отримує з армії, займають листи з назвами повернутих міст

«Коли на наші території повертається український прапор – про російський фарс із папірцями та анексіями ніхто і не згадує – окрім правоохоронних органів нашої держави», — сказав президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні, повідомляє “Польське радіо”.

Президент заявив, що кожен, хто причетний до будь-яких елементів агресії проти України, буде за це відповідати.

Зеленський зазначив, що він щоденно, щонайменше двічі — вранці та ввечері — отримує звіти від наших військових, і що цього тижня у звітах найбільше місця займає перелік звільнених від росіян населених пунктів у рамках нашої оборонної операції, що триває.

Президент України говорив про дипломатичну активність українських урядовців і політиків, зокрема, про створення навчального центру й заводу компанії «Байкар» і спільного виробництва авіадвигунів, а також, за підсумками дня, про підтримку 9 країн, серед інших Польщі, щодо вступу України в НАТО. «У цьому напрямку й рухаємося, впевнений: і цей наш проект ми реалізуємо», — заявив президент України.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.