Субота, 10 Грудня, 2022
ЕкономікаСвіт

У Любліні розпочинається дводенний Загальнопольський економічний саміт

У ньому візьмуть участь представники уряду, самоврядування, бізнесу, а також представники профільних та громадських організацій і економічні діячі

10 жовтня у Любліні розпочинається Економічний саміт, який триватиме впродовж двох днів. Почесний патронат заходу надав прем’єр Польщі Матеуш Моравєцький, ипередає “Польське радіо”.

Саміт організовано увосьме. У ньому візьмуть участь представники уряду, самоврядування, бізнесу, а також представники профільних та громадських організацій і економічні діячі.

Голова Європейського центру бізнесу Кшиштоф Карась, який є організатором Саміту, сказав, що провідною темою заходу є «Держава — економіка — безпека: війна в Європі. Польща перед новими викликами».

«Головна тема — безпека. Ми розуміємо під цим економічну безпеку, енергетичну безпеку, також і національну безпеку, тобто де факто військову. У нас буде дискусія, присвячена національній безпеці. Саміт відбуватиметься навколо трьох основних тем: гроші, в тому числі інфляція і всі проблеми, пов’язані з цим, сировинна політика та національна безпека».

Серед тем, які порушуватимуться першого дня саміту, будуть нові виклики у контексті війни в Україні, наслідки війни для польської та європейської енергетичної незалежності, публічні фінанси щодо цього, безпека НАТО та ЄС — ключова роль Польщі, а також освіта як важливий елемент у процесі трансформації у світі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.