Середа, 7 Грудня, 2022
ВійнаНа росіїСвітУкраїна

Держсекретар США не бачить доказів того, що Росія хоче закінчити війну в Україні

«Навпаки, ми бачимо, що Росія подвоює і потроює свою агресію», – заявив держсекретар США Ентоні Блінкен

ржавний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що не бачить зацікавленості Москви в переговорах про припинення війни в Україні. На його думку, не змінило того факту те, що міністр оборони США Ллойд Остін вперше з травня поговорив зі своїм російським колегою Сєрґєєм Шойґу. Він мав донести до нього важливість збереження каналів зв’язку в умовах війни, що триває з Україною. У російському оборонному відомстві підтвердили факт розмови політиків, передає “Польське радіо”.

Ллойд Остін також окремо поспілкувався з міністром оборони України Олексієм Резніковим, щоб «запевнити його у непохитній відданості США підтримці здатності України протистояти російській агресії».

Ентоні Блінкен заявив на спільній прес-конференції з Міністром закордонних справ Франції Катрін Колонною, що США підтримуватимуть контакти з Росією, але підкреслив, що будь-яка більш широка дипломатія залежить від зацікавленості президента владіміра путіна у припиненні агресії. «Наразі ми не бачимо жодних доказів цього. Навпаки, ми бачимо, що Росія подвоює і потроює свою агресію», – заявив держсекретар США.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.