Неділя, 3 Грудня, 2023
ВійнаНа фронтіУкраїна

На Херсонщині окупаційну адміністрацію перемістили на лівий берег

Окупаційну адміністрацію Херсонщини остаточно перевезли на лівий берег: в обласному центрі залишились лише російські військові та місцеві мешканці

Представник окупаційної влади захопленої Херсонської області колаборант стремоусов заявив , що на лівий берег Дніпра перенесли всі російські “адміністрації”.

Як відомо, раніше окупаційна влада оголосила про “евакуацію” жителів і вивезла цінне обладнання та персонал банків. Окупанти кажуть, що загалом вивезли понад 70 тисяч людей. Населення, яке залишилось, залякують бомбардуваннями з боку ЗСУ і підривом дамби Каховської ГЕС.

“Ворог активно готує Херсон до вуличних боїв, та перевозить свої фейкові установи на лівий берег. Водночас колаборанти вивезли свої родини до Криму під приводом “евакуації через обстріли ЗСУ”. Таким чином правий берег регіону залишився без колаборантів та гауляйтерів. Тепер на правому березі лишились лише окупаційні війська та місцеві мешканці”, –повідомляє Центр національного спротиву.

Херсонців закликають за можливості залишити місто й виїхати на підконтрольну ЗСУ територію, аби не ставати заручниками ворога.

Повидомляють, що так звана “еліта” колаборантів з Херсону перемістилась ближче до адмінкордонів Криму – в окупований Генічеськ. При цьому частину місцевих мешканців примусово “евакуювали” до Анапи, аби заселити в їхні домівки російських військових.

Тим часом до анексованого Кримського півострову завезли близько 100-150 одиниць вантажної техніки з вивезеним з правобережної Херсонщини майном: саме там награбоване планують розподіляти між новими “власниками”.

Як повідомив очільник ГУР Міноборони України Кирило Буданов в інтерв’ю “Українській правді“. , попри так звану евакуацію окупаційної адміністрації та коштовного майна, росіяни не планують відступати з Херсону – вони активно завозять до обласного центру нові підрозділи, облаштовують фортифікаційні споруди та готують місто до вуличних боїв.

Залишити відповідь