Понеділок, 26 Лютого, 2024
ВійнаІнтерв'ю

Міністр оборони Латвії: якщо Україна програє, це прокладе шлях до наступної війни

Якщо Україна програє війну, це прокладе шлях до наступної війни, крім того, в росії відбудеться ще більш масштабне ідеологічне “зомбування” нації проти всього західного.Такої думки дотримується міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс, повідомляє “Європейська правда”.

Відкриваючи міжнародну конференцію “Війна, ідеологія і влада: експансія росії в Європі під час історії” в Латвійському військовому музеї, Пабрікс наголосив, що війна, розпочата росією в Україні, є імперською експансією, яку решта цивілізованих, ліберально-демократичних країн світу в жодному разі не повинні допустити.”

У моєму розумінні, це багато в чому імперська війна, яка спрямована не тільки проти України, а й проти всього європейського континенту, проти трансатлантичного союзу. Це війна, заснована на зовсім інших принципах та інших цінностях”, – зазначив міністр.

Неприпустимо, щоб Україна програла в цій війні, де явно видно агресора, тому Латвія робить усе, щоб підтримати Україну в цій оборонній війні.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Латвії Едгарс Ринкевичс заявив, що у  росії достатньо ресурсів для ведення тривалої війни в Україні, тому важливо, щоб Захід не розслаблявся в наданні допомоги.

Залишити відповідь