Субота, 10 Грудня, 2022
В КиєвіУкраїна

New York Times: Київ планує евакуацію в разі повного відключення світла

Влада Києва планує евакуювати жителів у разі повного відключення електроенергії, повідомляє New York Times. Плани з’явилися через знищення 40 відсотків енергетичної інфраструктури країни в результаті авіаударів росії, передає Польське радіо.

Влада Києва планує евакуювати жителів у разі повного відключення електроенергії, повідомляє New York Times. Плани з’явилися через знищення 40 відсотків енергетичної інфраструктури країни в результаті авіаударів росії.

У тримільйонній столиці України також будують тисячу теплоцентралів, які можна використовувати як бункери. За цей час інженери намагаються відремонтувати розбомблені електростанції.

Київським чиновникам сказали, що вони, ймовірно, дізнаються за 12 годин, що мережа на межі збою. Якщо дійде до цього, «ми почнемо інформувати людей та просити їх виїхати», – сказав директор служби безпеки Київської міської адміністрації Роман Ткачук. Ми розуміємо, що якщо росія продовжить такі атаки, ми можемо позбутися всієї нашої системи електропостачання. Ось чому ми готуємося до холодної зими”, — додав  Ткачук.Щоб не допустити повного виходу з ладу мережі, український оператор Укренерго оголосив, що продовуватиме відключення електроенергії в семи областях.У п’ятницю росіяни знову завдали удару по об’єкту компанії, яка постачає електроенергію в домівки. У компанії заявили, що це вже дванадцятий енергетичний об’єкт, який постраждав за останній місяць.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.