Середа, 22 Березня, 2023
ВійнаМародериРуzкій мірУкраїна

Центр національного спротиву: окупанти вивезли 15 тисяч картин з Херсонщини

Загалом із культурних установ Херсонщини, вивезено майже 15 тисяч експонатів, про це повідомляє Центр національного спротиву, передає Польське радіо.

До тимчасово окупованого Сімферополя прибули чотири вантажівки з награбованим майном, про це повідомляє Центр національного спротиву. 

В повідомленні вказують, що «росіяни вивезли майно з Херсонського художнього музею імені Олексія Шовкуненка. Музей також має філію у Новій Каховці. Серед колекцій на фонду музею у постійній експозиції музею іконопис XVII — початку XX століття, українське мистецтво II половини XIX — початку XX століття. Також представлені роботи сучасних митців».

Загалом із фонду музею, а також інших культурних установ Херсонщини, вивезено майже 15 тисяч експонатів. Втім окупанти вивезли не лише культурні цінності, але й сантехніку, побутову техніку.

«Разом із нашими територіями – ми повернемо усе награбоване варварами. А все, що знищили росіяни, буде відновлено за репарації», – йдеться у повідомленні Центру національного спротиву.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.