Субота, 13 Квітня, 2024
БлогВійнаУкраїна

У Зеленського спрогнозували, коли рф наважиться на переговори та вивід військ з України

росія наважиться на справжні мирні переговори та вивід військ з України. Це станеться після деокупації Донецька або Луганська.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Twitter радника голови ОП Михайла Подоляка.

“Д – деморалізація. Підтримка війни в рф стрімко летить на дно. Від олігарха до чоботаря формується думка: “Час закінчувати”. Політично та психологічно росія ще не дозріла до справжніх переговорів і виводу військ. Але це станеться. Одразу після звільнення Донецька чи Луганська”, – написав Подоляк.

У росії все частіше говорять про “дипломатію”

Зазначимо, що від російських чиновників на тлі успішного контрнаступу ЗСУ в Херсонській області все частіше стали говорити про “готовність до діалогу”.

Так, після переходу Херсона під контроль України у російському МЗС заявили про “відкритість до переговорів” з українською владою нібито без “попередніх умов”.

Що каже влада України

Втім, позиція України незмінна. Президент Володимир Зеленський заявив, він, як і наголошував раніше не буде говорити з нинішнім керівництвом рф.

Він також наголосив, що для можливості цих переговорів росіяни мають виконати кілька чітких умов. Серед яких відновлення територіальної цілісності, покарання кожного воєнного злочинця і гарантії, що все це не повториться.

Залишити відповідь