Неділя, 28 Травня, 2023
ВійнаНа росіїРуzкій мір

Інститут вивчення війни: чергова мобілізація в росії негативно вплине на якість армії країни-агресора

Інститут вивчення війни (США) прогнозує чергову хвилю мобілізації в росії. На думку аналітиків, можлива чергова мобілізація призведе до значного зниження й так низької якості російської армії, передає Польське радіо.

Інститут вивчення війни (США) прогнозує чергову хвилю мобілізації в росії. Попередню оголосили у вересні. Вона мала охопити 300 000 чоловік. На думку аналітиків американського аналітичного центру, можлива чергова мобілізація призведе до значного зниження й так низької якості російської армії.

«Продовження прихованої мобілізації та можлива підготовка до наступної хвилі мобілізації, у поєднанні з поточним осіннім циклом призову, ймовірно, суттєво обтяжать і без того перевантажену систему підготовки зс рф», — йдеться в щоденному звіті Інституту. Президент путін, ймовірно, розпорядився припинити так звану «часткову мобілізацію», щоби вивільнити адміністративний потенціал для призову чергових солдат.

Як відзначають аналітики, зараз у росії одночасно проводяться два цикли підготовки призовників — стандартний і призначений для новомобілізованих. Таким чином знижується якість підготовки новобранців. Чергова хвиля мобілізації в найближчі місяці лише ускладнить ситуацію і, можливо, погіршить загальну якість російських військ, які будуть відправлені на фронт в Україні.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.