Вівторок, 16 Квітня, 2024
На росіїПодіїСвіт

На кордоні з Росією створять електронний бар’єр

Довжина електронного бар’єру на півночі Польщі, на межі з Калінінградською областю РФ, становитиме майже 200 кілометрів

Прикордонна служба Польщі повідомила про підписання договору на спорудження електронного бар’єру на кордоні з Російською Федерацією. Його виконавцем буде компанія TELBUD S.A., передає “Польське радіо”.

Електронна огорожа на півночі Польщі матиме довжину 199 кілометрів і охопить увесь сухопутний кордон із Калінінградською областю, крім Віслинської коси, де вже кілька років діє захист у формі електронних засобів. На виконання всіх робіт контрактом передбачено понад 373 мільйони злотих.

Виконавець встановить комплект пристроїв із програмним забезпеченням, інформатичними компонентами та допоміжними елементами охорони кордону. «Вони використовуватимуть датчики, які виявляють різні фізичні риси об’єктів. Це гарантуватиме отримання повної картини ситуації, фіксацію, обробку та передання інформації в безперервному режимі, незалежно від рельєфу місцевості та погодних умов», – повідомляє Прикордонна служба.

Бар’єр має автоматизовано виявляти незаконний перетин кордону та випадки контрабанди, ідентифікувати загрози, порушників закону, а також збирати докази.

Залишити відповідь