П’ятниця, 3 Лютого, 2023
ВійнаСвітСуспільство

Військову присягу складають три тисячі солдатів в усій Польщі

Голова оборонного відомства Маріуш Блащак взяв участь у таких урочистих заходах в Ольштині, передає Польське радіо.

Віце-прем’єр, міністр національної оборони Маріуш Блащак повідомив, що в суботу, 10 грудня, в усій Польщі складають присягу три тисячі солдатів добровільної основної військової служби. Він повідомив про це в Ольштині на півночі Польщі — у столиці Вармінсько-Мазурського воєводства, де 400 добровольців урочисто вступило до 16-ї Механізованої дивізії.

Очільник Міністерства оборони додав, що коли в травні було створено новий вид військової служби, підготовлено 15 тисяч місць. «Понад п’ятнадцять тисяч солдатів пройшло добровільну основну військову службу. На наступний рік підготовано 25 тисяч місць, якщо буде така потреба – надіюся, вона буде. Також ми підготували додаткові місця. Чому ми все це робимо, чому створили цю форму військової служби — отож, щоб Польща була безпечною, щоб Військо польське було численнішим. Адже чисельність Війська польського має величезне значення для стримування агресора», — сказав віцепрем’єр Маріуш Блащак.

Як він підкреслив, польський уряд збільшує чисельність Збройних сил і закуповує сучасне озброєння, щоб протистояти імперським устремлінням росії.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.