Неділя, 12 Листопада, 2023
Боротьба в тилуВ регіонахЕксклюзивІнформаційний фронтСуспільство

Не панікувати! Інформація про “два-три місяці відсутності електрики в Одеській області” не має офіційного підтвердження

S

Фактчекінгова ініціатива InfoLight.UA повідомляє, що станом на 22:00 10 грудня 2022 року є безпідставним та безвідповідальним поширювати інформацію про те, що “часу на відновлення енергооб’єктів в Одеській області знадобиться набагато більше, ніж в попередні рази після ворожих обстрілів. Мова йде не про дні, а навіть тижні і не виключено, що 2-3 місяці”.

Ситуація з енергетичною інфраструктурою в Україні після ракетних ударів ворога є вкрай динамічною і тому щось, написане в ту хвилину, коли ви читаєте цей текст, може бути неактуальним вже за годину. Відповідно, в цих умовах не варто одразу панікувати при появі будь-якої негативної інформації і тим більше – поширювати одразу новину про найбільш негативний сценарій.

Сьогодні, 10 грудня, після 19:00 в різних ЗМІ почала з’являтися інформація про те, що “часу на відновлення енергооб’єктів в Одеській області знадобиться набагато більше, ніж в попередні рази після ворожих обстрілів. Влада пише, що може бути до 2-3 місяців”.

При цьому новини посилаються на фейсбук-сторінки ДТЕК Одеські електромережі та Департамент систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської ОДА. Обидві сторінки є офіційними.

Проте. На сторінці ДТЕК жодної подібної інформації станом на 22:15 немає.

СКРІНШОТ ЗІ СТОРІНКИ ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ

На цій сторінці о 22:00 оприлюднено відео, де говориться про складну ситуацію, проте жодної інформації про 2-3 місяці немає.ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ

На сторінці Департамент систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської ОДА приблизно о 16:00 оприлюднено відеозвернення заступника директора Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської ОВА Володимира Карпича щодо поточного стану справ у сфері енергопостачання. в якому також нічого немає про 2-3 місяці.ВІДЕО ЗІ СТОРІНКИ ДЕПАРТАМЕНТ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ОДЕСЬКОЇ ОДА

СКРІНШОТ З СТОРІНКИ ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ

У відеозверненні Президента України Володимира Зеленського також нічого не має про 2-3 місяці. Хоча є констатація дуже складної ситуації.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.