Четвер, 18 Квітня, 2024
ВійнаІнтерв'юРуzкій мірУкраїна

Президент України: За 24 години електроенергію відновили для 6 мільйонів людей

Президент України заявив, що за 24 години електроенергію відновили для 6 мільйонів людей. У щоденній вечірній промові Володимир Зеленський зазначив, що тривають роботи з відновлення інфраструктури, пошкодженої російськими ракетними обстрілами та підкреслив, що на сьогодні головне для України — енергетика, передає Польське радіо.

Володмир Зеленський назвав росіян терористами та наголосив, що попереду у служб «ще багато роботи, щоб стабілізувати систему. Є проблеми з постачанням тепла, є великі проблеми з постачанням води. Найбільш складна ситуація – це Київ та область, Вінниця та область, Львів та область. Але і в багатьох інших регіонах є, на жаль, масштабні відключення: це і Дніпро та область, Волинь, Житомирщина, Закарпаття, Франківщина, Одеса та область, Полтавська область, Тернопільщина, Чернігівщина та інші міста й області».

Володимир Зеленський назвав ракетний терор основною формою «російського терору» й закликав партнерів України дати надійний захист неба, надійний щит ППО. «Що менше буде можливостей у росії для терору, то більше буде в нас можливостей повернути й гарантувати мир», — сказав він. Президент України анонсував участь у міжнародних заходах, «які охоплюють не лише традиційні політичні аудиторії, а й усіх людей світу, які цінують мир і готові підтримати наш захист від російського терору».

Володимир Зеленський наголосив, що росія веде війну проти всіх українців, усього українського народу. Він також подякував усім країнам, які допомагають Україні, окремо проголосив славу бійцям, які тримають фронт на Донеччині, зокрема тим, хто стримує пекло в Бахмуті.

Залишити відповідь