Середа, 8 Лютого, 2023
ПодіїСвіт

Чотири міжнародні аукціони зацікавилися продажем яхти Медведчука

Агентство з пошуку та менеджменту активів (АРМА) отримало підтвердження від чотирьох міжнародних аукціонів у зацікавленості організувати продаж арештованої яхти Віктора Медведчука Royal Romance.

Про це повідомляє Black Sea News.

Попередньо АРМА надіслало електронні листи з пропозицією організувати торги аукціонам та брокерам зі США, Монако, Великої Британії, Франції та ОАЕ.

На 21 грудня було заплановано перший дзвінок із президентом однієї з компаній, офіс якої розташований у США. Ця компанія займається продажем морських активів на міжнародному рівні та є підрядником Служби федеральних маршалів США, надаючи їм послуги “під ключ” – від транспортування морських суден між портами до поточного технічного та іншого обслуговування.

В АРМА додають, що деякі платформи для ухвалення рішень про співпрацю висловили побажання отримати додаткову інформацію про яхту, зокрема її детальні технічні характеристики, історію обслуговування, реєстраційні документи тощо.

92-метрова яхта Royal Romance – одна із найбільших яхт у світі, а її орієнтовна вартість становить близько 8 млрд грн.

Судно має габарити заввишки 29 метрів, складається із шести поверхів та обладнане двома ліфтами. Серед іншого на яхті розміщено чотири палуби, кінотеатр, спортзал, басейн, спа-зона та косметологічний кабінет, а також близько 50 кімнат різного призначення.

16 березня яхту Медведчука заарештували у Хорватії. 11 квітня суд передав АРМА заарештовану яхту Медведчука.
1 грудня АРМА провело огляд яхти Медведчука, яка знаходиться у хорватському порту Трогір.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.