Четвер, 18 Квітня, 2024
ПодіїСвіт

Кім Чен Ин представив нові цілі для армії на 2023 рік: пріоритет — «боротьба з ворогом»

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин представив нові цілі для армії країни на 2023 рік. Це буде період подальших випробувань північнокорейської зброї, зміцнення сил оборони та «боротьби з ворогом», повідомляє державне інформаційне агентство KCNA, передає Польське радіо.

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин представив нові цілі для армії країни на 2023 рік. Це буде період подальших випробувань північнокорейської зброї, зміцнення сил оборони та «боротьби з ворогом», повідомляє державне інформаційне агентство KCNA.

Пріоритети на наступний рік Кім представив у другий день пленарного засідання ЦК Трудової партії. Лідер північнокорейського режиму розглянув «нову скрутну ситуацію» на Корейському півострові та «ширші політичні ландшафти».

Як пише KCNA, основним напрямком розвитку армії Кім поставив «боротьбу з ворогом» і посилення сил оборони.

«Кім Чен Ин поставив нові ключові цілі для зміцнення самодостатніх оборонних можливостей, щоби продовжити їх у 2023 році в багатосторонньо мінливій ситуації», — написала KCNA, не повідомляючи подробиць промови лідера країни.

Пхеньян, ймовірно, розширює свій ядерний арсенал і запроваджує низку високотехнологічних систем озброєнь, таких як ракети з кількома боєголовками, точнішу зброю великої дальності, супутники-шпигуни та передові безпілотники.

За даними AP, Кім також має намір використати свій розширений ядерний потенціал, щоби змусити інші країни прийняти статус його країни як ядерної держави, що, на його думку, є необхідним для зняття міжнародних санкцій.

У понеділок, 26 грудня, п’ять безпілотників із Північної Кореї перелетіли через лінію розмежування корейських держав. Один із них пролетів над північною частиною Сеула. Військові Південної Кореї протягом п’яти годин намагалися збити безпілотники, але операція виявилася безуспішною.

Цього року режим у Пхеньяні також провів рекордну кількість ракетних випробувань і вніс зміни до ядерної доктрини, згідно з якими він може першим застосувати ядерну зброю. Північна Корея запустила ракети різних типів і дальності, включаючи міжконтинентальні балістичні ракети, які, на думку коментаторів, можуть бути використані для ядерної атаки на територію США.

Залишити відповідь