Вівторок, 16 Квітня, 2024
Інтерв'юСвіт

Очільник української РНБО: росія може стати колонією сусідньої країни

Очільник РНБО Олексій Данілов у неділю, 1 січня, попередив, що росія може стати «колонією» однієї із сусідніх країн, і така ситуація може бути дуже небезпечною. Він не уточнив, чи йдеться про Китай, передає Польське радіо.

Очільник РНБО Олексій Данілов у неділю, 1 січня, попередив, що росія може стати «колонією» однієї із сусідніх країн, і така ситуація може бути дуже небезпечною. Він не уточнив, чи йдеться про Китай.

«Якщо хтось вважає, що 2023 рік буде легким, що в росіян уже все закінчилось і все буде добре — я не поділяю таку точку зору. Справа в тому, що в росіян можуть з’явитися власники», — сказав Данілов в ефірі телемарафону.

За словами Данілова, «ми на сьогоднішній день спостерігаємо, що певна країна-сусід вже поступово забирає рф під себе, тому що у неї там є свої інтереси. І це дуже-дуже небезпечна тенденція для всього світу, в тому числі для нас».

Очільник РНБО відмовився уточнити, чи йдеться про Китай.

Олексій Данілов також заявив, що керівник ГУР Кирило Буданов має рацію, що в росії лишилося на півтори-дві атаки такі потужні, як були по 100-120 ракет, але росія може отримати ракети від «несподіваних друзів».

Він також підкреслив, що мобілізація в росії може стати серйозним викликом для України. «Якщо вони будуть призивати за тим планом, який у них є, і буде зброя, яку їм можуть надати несподівані партнери, це буде для нас великий-великий виклик», — сказав Олексій Данілов.

Залишити відповідь