Середа, 24 Квітня, 2024
ВійнаРуzкій мір

Медведєв розмріявся про поділ України і згадав про Південну Корею

Заступник голови радбезу РФ Дмитро Медведєв, відомий своїми агресивними поглядами й хамськими висловлюваннями щодо України, розмріявся про поділ нашої країни, як це було з Кореєю. Більше того, він почав стверджувати, що такого сценарію нібито не відкидають у самому Києві й навіть хочуть, щоб так сталося, повідомляє OBOZREVATEL.

Представник Кремля опублікував нову абсурдну теорію на своєму Telegram-каналі. “Зрозуміло, що розмови про “корейський сценарій” – це просто “хотілки”, – написав активний “промоутер” російської пропаганди.

Чиновник вважає, що Україна нібито сподівається стати “новою Південною Кореєю” в результаті російсько-української війни – щоб “частина, що залишилася” була під захистом Заходу.

Він чомусь вирішив, що серед українців просувають таку “тезу для внутрішнього використання”, щоб “залишалася деяка надія на возз’єднання з колишніми територіями”. Тобто він запевняє фанатів Кремля, що Росія зуміє привласнити собі частину суверенної країни. Чиновник, напевно, забув, що в Москві ще недавно погрожували захопити всю Україну повністю й навіть дозволяли собі погрожувати іншим державам, наприклад, Польщі. “Апетити” Медведєва якось різко зменшилися.

“Щоправда, українські пропагандисти не пишуть, що розділ по 38-й паралелі створив дві самостійні країни. А Донбас та інші території увійшли до складу Росії, яка є найбільшою державою, яка має повний суверенітет і найгрізнішу зброю”, – натякнув на ядерну кнопку колишній президент РФ.

Важко зрозуміти, чому він вирішив, що в Києві нібито популяризують поділ власної країни, якщо абсолютно чіткою метою Сил оборони, української влади та громадськості є вигнання російських окупантів з усіх наших територій, включно з Кримом і Донбасом.

Як писав OBOZREVATEL:

– Раніше Медведєв влаштував нову істерику, злякавшись ударів ЗСУ по військових цілях агресора в окупованому Криму. Пропагандист раптом згадав міжнародне право.

– Постачання західної зброї Україні, як стверджує заступник голови радбезу РФ, лише ускладнюють ситуацію і виводять війну з українських кордонів у масштаби Третьої світової.

Залишити відповідь