Четвер, 23 Березня, 2023
Інтерв'юСвіт

Швеція: Допуск РФ і Білорусі до Олімпіади означає нормалізацію війни

Уряд Швеції підтримує регіональні спортивні організації та конфедерації у їхніх спробах вплинути на Міжнародний олімпійський комітет щодо участі Росії та Білорусі в Олімпіаді 2024 року.

Про це заявив міністр спорту Якоб Форссмед, повідомляє Black Sea News.

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) нещодавно оголосив, що розгляне питання про допуск російських та білоруських спортсменів до змагань як нейтральних учасників. 

Рішення МОК є “вкрай дивним” і є “нормалізацією війни”, сказав Форссмед в інтерв’ю газеті Dagens Nyheter.

“Справа не в тому, що ситуація на місцях змінилася, а в тому, що агресивна війна Росії проти України продовжується і значною мірою спрямована проти цивільного населення”, – додав він.

“Нам здається вкрай дивним, що МОК змінив свою позицію у цій ситуації”, – сказав Форссмед, згадуючи початкову заяву МОК про заборону участі спортсменів із цих країн.

“Це вкрай дивно, і це кидає виклик навколишньому суспільству у доволі драматичній формі, тому є причини, щоб справді сказати “ні”, – додав він.

Таким чином, шведський уряд підтримає шведські та скандинавські спортивні організації, такі як Північний олімпійський та паралімпійський комітети, які вже заявили, що виступають проти участі Росії та Білорусі в Олімпійських іграх.

Уряд активно підтримуватиме їх спроби вплинути, хоча формально не намагатиметься зупинити рішення МОК, додав Форссмед.

Україна виступила проти рішення МОК і пригрозила бойкотувати Олімпіаду 2024 року в Парижі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.