Субота, 13 Квітня, 2024
ВійнаНа росіїРуzкій мір

У Кремлі відреагували на можливу передачу Британією винищувачів Україні і спробували налякати наслідками

У Росії обурені можливим наданням Великою Британією Україні сучасних винищувачів, а також ймовірним приєднанням до такого роду допомоги Німеччини та Франції. У Кремлі знову завели стару пісню про те, що військова допомога Заходу Україні “затягне конфлікт і зробить його болючішим” для нашої держави.

Про це заявив речник президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков. Він також наголосив, що західна авіація в руках українських льотчиків нібито “не змінить результату конфлікту” і не завадить Росії “досягти цілей”, які Кремль досі так і не зміг чітко артикулювати.

Російські пропагандисти тиражують коментар Пєскова щодо можливої ​​передачі західними країнами Україні сучасних винищувачів. Він знову спробував виставити Захід винним у розв’язаній Росією проти України війні.

“Ми це сприймаємо не інакше як зростання залученості Великої Британії, Німеччини, Франції до конфлікту між Росією та Україною. Поступово зникає межа між опосередкованим і прямим залученням. Можна лише висловити жаль у зв’язку з цим і констатувати, що подібні дії згаданих країн призводять до ескалації напруженості навколо цього конфлікту, затягують цей конфлікт, роблять цей конфлікт більш болісним для України”, – заявив Пєсков.

Він також спробував зберегти хорошу міну за поганої гри – і заявив, що допомога Заходу нібито не вплине на перебіг війни, а Росія “досягне поставлених цілей”, які в риториці Кремля змінюються практично щодня.

“Принципово дії цих країн не змінять результат конфлікту і не змінять траєкторію, якою йде наша країна в плані досягнення своїх цілей, поставлених у межах спеціальної військової операції”, – сказав Пєсков.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Британії Ріші Сунак доручив міністру оборони Бену Воллесу визначитись, які літаки Велика Британія може передати Україні. Про це розпорядження стало відомо 8 лютого, у день, коли до Лондона з офіційним візитом прибув президент України Володимир Зеленський. Зокрема, глава держави говорив про сучасні літаки у своєму зверненні до британського парламенту.

Вже наступного дня Зеленський виступив у Європарламенті. Запрошуючи президента України до слова, глава ЄП Роберта Метсола заявила, що партнери України зобов’язані передати українській армії сучасні винищувачі.

Залишити відповідь