Вівторок, 28 Березня, 2023
ВійнаНа росіїРуzкій мір

У Кремлі відреагували на можливу передачу Британією винищувачів Україні і спробували налякати наслідками

У Росії обурені можливим наданням Великою Британією Україні сучасних винищувачів, а також ймовірним приєднанням до такого роду допомоги Німеччини та Франції. У Кремлі знову завели стару пісню про те, що військова допомога Заходу Україні “затягне конфлікт і зробить його болючішим” для нашої держави.

Про це заявив речник президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков. Він також наголосив, що західна авіація в руках українських льотчиків нібито “не змінить результату конфлікту” і не завадить Росії “досягти цілей”, які Кремль досі так і не зміг чітко артикулювати.

Російські пропагандисти тиражують коментар Пєскова щодо можливої ​​передачі західними країнами Україні сучасних винищувачів. Він знову спробував виставити Захід винним у розв’язаній Росією проти України війні.

“Ми це сприймаємо не інакше як зростання залученості Великої Британії, Німеччини, Франції до конфлікту між Росією та Україною. Поступово зникає межа між опосередкованим і прямим залученням. Можна лише висловити жаль у зв’язку з цим і констатувати, що подібні дії згаданих країн призводять до ескалації напруженості навколо цього конфлікту, затягують цей конфлікт, роблять цей конфлікт більш болісним для України”, – заявив Пєсков.

Він також спробував зберегти хорошу міну за поганої гри – і заявив, що допомога Заходу нібито не вплине на перебіг війни, а Росія “досягне поставлених цілей”, які в риториці Кремля змінюються практично щодня.

“Принципово дії цих країн не змінять результат конфлікту і не змінять траєкторію, якою йде наша країна в плані досягнення своїх цілей, поставлених у межах спеціальної військової операції”, – сказав Пєсков.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Британії Ріші Сунак доручив міністру оборони Бену Воллесу визначитись, які літаки Велика Британія може передати Україні. Про це розпорядження стало відомо 8 лютого, у день, коли до Лондона з офіційним візитом прибув президент України Володимир Зеленський. Зокрема, глава держави говорив про сучасні літаки у своєму зверненні до британського парламенту.

Вже наступного дня Зеленський виступив у Європарламенті. Запрошуючи президента України до слова, глава ЄП Роберта Метсола заявила, що партнери України зобов’язані передати українській армії сучасні винищувачі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.