Понеділок, 26 Лютого, 2024
ПодіїСвітСуспільство

У Туреччині працюють пошуково-рятувальні команди із 66 країн

У зоні лиха в Туреччині задіяно 103,8 тисячі персоналу, включаючи сили безпеки, медпрацівників, військових. На місцях працюють 5309 пошуково-рятувальних команд із 66 країн.

Як повідомляє Black Sea News.

“Загальна кількість персоналу, включаючи сили безпеки, медпрацівників, військових становить 103,8 тисячі. Створено укриттів на 1 млн 60 тисяч місць”, – повідомив Фуат Октай.

За його словами, після землетрусів було зафіксовано 790 афтершоків.

На місцях працюють 5309 пошуково-рятувальних команд із 66 країн. Задіяно 5531 одиниця транспортних засобів та будівельної техніки в зоні землетрусу.

Всі дороги на цей час відкриті для руху, найближчим часом почнеться контрольована подача природного газу в зону лиха. Допомогу до віддалених сіл, які потребують допомоги, доставляють гелікоптерами. Кількість громадян у пунктах тимчасового розміщення перевищила 500 тисяч.Читайте також: У Туреччині через 65 годин після землетрусу з-під завалів врятували ще двох людей
Як повідомляв Укрінформ, сьогодні вдень до аеропорту м.Газіантеп у Туреччині прибула перша група Зведеного загону Державної служби України з надзвичайних ситуацій для допомоги у ліквідації наслідків потужного землетрусу. 

Залишити відповідь