Субота, 13 Квітня, 2024
ВійнаНа росіїРуzкій мір

У Росії матері окупанта, який загинув на війні проти України, урочисто подарували пельмені: її другий син також на фронті. 

У республіці Тива вкотре особливо виділили місцеву жительку, яка віддала двох синів на війну в Україну. Молодшого сина вже встигли ліквідувати українські захисники у Лисичанську, тому як компенсацію жінку нагородили пачкою пельменів, передає OBOZREVATEL.

Про урочисту акцію під сумнівною назвою “Лепи добро” розповіла влада сільради в соціальній мережі ВКонтакте. По обличчю матері видно, що вона не в захваті від того, що відбувається, але від пельменів відмовлятися не стала.

І не дивно, адже пельмені – національна тувинська страва. Щороку в акції приймають волонтери всього регіону, а в цьому році нехитрі ласощі послужили чудовим способом російської держави “загладити провину” за часткову мобілізацію.

Нагадаємо, що напередодні в Благовєщенську окупантів в Україні масово підтримали тим, що облилися крижаною водою прямо на міській площі. Дивний маніфест викликав хвилю іронії у соціальних мережах та за кордоном.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що на батьківщині глави міноборони РФ Шойгу сім’ї загиблого Саяна Монгуша департамент лісового господарства та природокористування Республіки Тива виділив дрова. Скільки кубів дров оцінюють у Тиві людське життя, у повідомленні не уточнили.

Взагалі Тива відрізняється креативністю у питаннях компенсації. Натомість на призовника, відправленого на війну в Україну, його родині видається живий баран.

Залишити відповідь