Понеділок, 26 Лютого, 2024
ВійнаІнтерв'юПодіїСуспільствоУкраїна

Джо Байден: Я — в Києві, щоб підтвердити непохитну підтримку України

Президент США Джо Байден у Києві має намір оголосити про надання Україні артилерійських боєприпасів, протитанкових систем і радарів повітряного спостереження, передає Польське радіо.

До української столиці з неоголошеним візитом прибув президент Сполучених Штатів Джо Байден.

«Я перебуваю в Києві напередодні річниці жорстокого вторгнення Росії в Україну, щоб зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським і підтвердити нашу непохитну підтримку демократії, суверенітету та територіальної цілісності України», — написав у твіттері президент США.

Президент США Джо Байден у Києві має намір оголосити про надання Україні артилерійських боєприпасів, протитанкових систем і радарів повітряного спостереження.

«Коли Путін почав своє вторгнення майже рік тому, він вважав, що Україна слабка, а Захід розділений. Він думав, що зможе перемогти нас, але він помилявся. За останній рік Сполучені Штати створили коаліцію націй з Атлантики до Тихоокеанського регіону, надаючи Україні безпрецедентну військову, економічну та гуманітарну підтримку. Ця підтримка триватиме», — написав американський лідер.

Джо Байден також зазначив, що з нетерпінням чекає поїздки до Польщі, щоб зустрітися з президентом Дудою та лідерами наших союзників зі східного флангу, а також висловити бачення щодо того, як Сполучені Штати продовжуватимуть об’єднувати світ для підтримки народу України та основних цінностей. 

Залишити відповідь