Середа, 29 Листопада, 2023
ВійнаПодіїРуzкій мірУкраїна

Відключення електроенергії можуть повернути лише в одному випадку: в “Укренерго” розповіли про ситуацію

В Україні не буде відключень електроенергії доти, доки Росія вкотре не завдасть успішного удару по енергосистемі. Дефіциту електроенергії немає вже протягом 25 днів і найближчим часом не очікується.

Про це повідомили у “Укренерго”. Серед причин відсутності дефіциту – значне зростання генерації електроенергії сонячними електростанціями (сезонне явище). Крім того, разом із потеплінням знизилося і споживання електроенергії, передає OBOZREVATEL.

Обмежень “Укренерго” не запроваджувало. Можливе відключення електроенергії лише через локальні аварії мереж. Справа в тому, що вся енергосистема України значно пошкоджена. Тому її стійкість знизилася, по всій країні потрібно проводити ремонти.

Активно роботи проводять на Одещині, там найскладніша ситуація. Проте загалом “Укренерго” змушене проводити ремонтні роботи по всій країні. Загалом Росія випустила на підстанції 200 ракет та дронів. Близько половини всіх об’єктів було пошкоджено.

Незважаючи на спроби РФ в опалювальний сезон залишити українців без електроенергії, води та опалення, енергосистемі вдалося вистояти. Україна отримала більше систем ППО, енергетики проводили ремонтні роботи навіть за умов обстрілів.

Із закінченням опалювального сезону загроза дефіциту електроенергії зменшиться. Однак Росія все ще може продовжити атаки енергосистеми, що може повернути загрозу блэкауту.

Як раніше писав OBOZREVATEL, українцям радять не позбавлятися повербанків і генераторів, оскільки відключення електроенергії можуть відновитися.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.