Вівторок, 28 Березня, 2023
АналітикаБіженціВійнаСвіт

Більшість британців позитивно оцінюють прийом біженців з України

Вісім з десяти людей, які приймали українців, що тікали від війни, сказали, що мають позитивний досвід прийому біженців, в той час як більшість громадськості вважає, що Британія повинна продовжувати приймати людей із зон бойових дій, згідно з новим дослідженням.

Про це, як пише “Європейська правда”, повідомляє The Guardian.

Детальне опитування, проведене громадською організацією More in Common, показало, що 88% людей, які приймали біженців з України, зробили б це знову, порівняно з 3% тих, хто не став би цього робити.

Опитування також показало, що 68% британців вважають той факт, що Велика Британія прийняла понад 150 000 біженців з України, позитивним явищем, і лише 17% вважають це негативним явищем.

Результати дослідження з’явилися на тлі суперечок щодо політики Ріші Сунака із затримання та депортації біженців, які тікають до Великої Британії через Ла-Манш на невеликих човнах, що викликало обурення серед правозахисників та Агентства ООН у справах біженців.

Сунак зробив зупинку малих човнів політичним пріоритетом через переконання, що британські виборці хочуть покласти край потраплянню людей до Великої Британії у такий спосіб, незважаючи на відсутність альтернативних безпечних і легальних шляхів для біженців до Великої Британії.

Дослідження More in Common показало, що господарі оцінили свій загальний досвід участі в програмі “Оселі для України” на 7,72 бала з 10, а те, як вони ладнали зі своїми українськими гостями – на 8,43 бала.

Дослідження виявило, що багато господарів готові підтримати гостей з інших країн: троє з 10 господарів заявили, що підтримали б афганського біженця, які зараз проживають в готелях по всій країні, а сім з 10 господарів, готових знову прийняти біженця, сказали, що вони відкриті для підтримки як афганського, так і українського біженця.

Однак вони менш позитивно оцінили підтримку з боку національного уряду, оцінивши її на 5,04 бала з 10, а взаємодію з місцевою радою після прибуття біженця – на 5,86 бала.

Як повідомлялося, Європейська комісія готова вжити необхідних заходів для подальшого продовження Директиви про тимчасовий захист для українських біженців, якщо це буде необхідно.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.