Четвер, 7 Вересня, 2023
ПодіїПолітикаСвіт

Анджей Дуда подав поправки до закону про Комісію з вивчення російських впливів

Президент Польщі Анджей Дуда підготував поправки до Закону про Комісію з вивчення російських впливів. За словами президента, комісія потрібна, але потрібно внести зміни до закону, передає Польське радіо.

Президент Польщі Анджей Дуда підготував поправку до Закону про Комісію з вивчення російських впливів. За словами президента, комісія потрібна, але потрібно внести зміни до закону.

Поправка передбачає, що членами Комісії будуть експерти, а не парламентарі. На думку президента, скаргу потрібно подавати до апеляційного суду, а не адміністративного.

Анджей Дуда запропонував також скасувати засоби правового захисту, тобто штрафи, які може накладати Комісія. «Щоб замість них лишилася тільки заява Комісії, що особа, щодо якої встановлено, що діяла під російськими впливами, що така особа не гарантує належного виконання державних обов’язків», — сказав Анджей Дуда. 

Президент вважає правильним своє рішення підписати закон. На його думку, Комісія має відповісти, наприклад, на питання, чому Польща підписувала ті, а не інші газові контракти на таких, а не інших умовах. Анджей Дуда закликав якнайшвидше прийняти зміни.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.