Неділя, 3 Вересня, 2023
В регіонахІнформаційний фронтСуспільство

Керуючий Одеською єпархією ПЦУ звернувся до віруючих УПЦ

#image_title

Архієпископ Афанасій зазначив, що не вірить у проросійскість усіх вірян Української православної церкви (московського патріархату) та закликав їх переходити до Православної церкви України.

Про це йдеться у зверненні керуючого Одеською єпархією ПЦУ Афанасія, архієпископа Одеського і Балтського.

Архієпископ зазначив, що з болем у серці сьогодні прийняв звістку про те, що велика історична святиня Одеси – Спасо-Преображенський собор, понесла руйнування від терористичного акту, спрямованого на мирних жителів та наші святині. Далі він звернувся безпосередньо до віруючих.

Всечесні отці, брати і сестри! Ваш патріарх кирило гундяєв з самого початку повномасштабного вторгнення в Україну відкрито говорив про те, що війна їхня є священною і що вони визволяють православ’я від якихось там розкольників і тому сам благословляв російську армію на вбивство, благословляв тероризм, дитяче насильство та руйнацію наших святинь. З його благословення на наші міста і села падають ракети, бомби та міни. А сьогодні вночі ваш патріарх благословив звільнити вас від кафедрального собору.

Тому звертаюсь до кожного з вас. Я не вірю в те, що всі ви є прихильниками росії і їхнього «миру», я надіюся на те, що у багатьох із вас ще жевріє вогник Українця. До сьогоднішнього дня у ваших храмах ви підносили молитви за московського патріарха, їхню церкву, московську владу і армію, а разом з вашими молитвами до Всесильного Бога підносились прохання вбивати ваших співвітчизників.

Прийшов час зупинитися.

Перестаньте боятися, прийміть вольове рішення. В Україні є справжня Українська Православна Канонічна Церква – Православна Церква України, обійми якої завжди відкриті для кожного з вас. Зупиніть бажання росії звільняти вас від вами збудованих храмів, ваші домівки від ваших батьків, дітей, та й, з рештою, від вас самих. Наша Церква чекає на кожного з вас.

Нехай Всемилостивий Господь допоможе Вам прийняти правильне рішення – перейти у лоно Канонічної Православної Церкви України, – йдеться у зверненні.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.