Четвер, 18 Квітня, 2024
КіноНа росіїПодіїРуzкій мір

“Нормальна альтернатива для “простих” людей”: росіяни епічно зганьбилися показом “Барбі”, записаним з кінотеатру з рекламою

#image_title

Громадяни країни-терористки Росії епічно зганьбилися в Тюмені, де влаштували показ піратської версії фільму “Барбі”, завантаженої з інтернету. Організатори кіновечора відшукали та використали стрічку, яку хтось незаконно зняв в одному з кінотеатрів світу.

Російські актори дубляжу нашвидкоруч переклали запис, сайт наліпив рекламу ставок на спорт, а тюменці заплатили гроші, щоб подивитися на це непорозуміння. Організатор ганебного заходу назвав такий спосіб переглядати кіно без ліцензії “нормальною альтернативою для простих людей”, передає OBOZREVATEL.

Покази фільму під відкритим небом пройшли 8 та 9 серпня. Глядачів попередили, що шанувальникам 4к якості та хорошого звуку краще дочекатися цифрового релізу у листопаді. Всіх інших запросили подивитися екранний запис і “довіритися організаторам”.

Коштувала можливість доторкнутися да голлівудського кінематографі від 300 до тисячі рублів. Нагадаємо, що за дозвіл росіяни не заплатили ні копійки, але їм і не дали б можливість транслювати “Барбі” в РФ через санкції.

Один з організаторів вечора на імʼя Володимир заявив, що розуміє реакцію людей, які кажуть, що його дії є незаконними та нечесними по відношенню до правовласників. Але оскільки совісті в Володирира немає, це розуміння ніяк не похитнуло його наміри зароблити гроші.

“Для простих людей, які хочуть провести вечір, це цілком нормальна альтернатива в умовах відсутніх великих картин у кінопрокаті”, — сказав він. Росіянин додав, що його версія містить рекламу казино та ставок на спорт, але до наступного показу водяні знаки спробують прибрати.

До слова, росіяни вже місяць обговорюють можливість показати стрічки “Барбі” та “Оппенгеймер” в своїх кінотеатрах, попри те, що це незаконно. У одному з міст навіть зʼявилися плакати з фільмами, а в ЗМІ просочилася інформація, що Вірменія постачатиме Росії оригінал, який вони перекладуть та запустять в кінотеатрах.

Раніше OBOZREVATEL писав, що глядачі знайшли в “Барбі” малопомітну, але важливу відсилку на історичних ворогів Mattel. У кінострічці несподівано з’явилися “ляльки” Bratz, які свого часу створювали конкуренцію для компанії Mattel.

Залишити відповідь