Четвер, 7 Грудня, 2023
Uncategorized

Кількість жертв лісових пожеж на Гаваях зросла до 106

За даними округу Мауї, станом на вівторок кількість загиблих внаслідок лісових пожеж на гавайському острові сягнула 106 осіб.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Сіньхуа.

Наразі лише 5 зі 106 жертв були ідентифіковані. На Гаваї доставили спеціально оснащений портативний морг, щоб допомогти ідентифікувати та обробляти останки жертв.

Губернатор штату Гаваї Джош Грін заявив у понеділок, що кількість загиблих може значно зрости, оскільки пошукові роботи тривають.

Начальник поліції Мауї Джон Пеллет’є висловив сподівання, що рятувальники дослідять до 90% території до вихідних. Поки рятувальники обшукали приблизно 32% території острова.

Як повідомлялося, небезпечні лісові пожежі швидко охопили острів Мауї через спекотні умови, спричинені посухою в поєднанні з потужними вітрами. На всій території острова оголошено надзвичайний стан. Раніше повідомлялося про 101 загиблого.

За приблизними оцінками, вартість відновлення історичного міста-курорту на острові Мауї – Лахайни – оцінюється в 5,5 млрд дол. Полум’я пошкодило або зруйнувало понад 2200 будівель і спалило понад 850 гектарів землі.

Залишити відповідь