Четвер, 18 Квітня, 2024
На росіїПодії

ГУР: Аеропорт Пскова атакували з території росії

epa10827977 A handout photo made available by the Governor of Russian Pskov region Mikhail Vedernikov Telegram channel shows smoke billowing and explosions light after Russian militaries destroyed drones in Pskov, Pskov region, Russia, 30 August 2023. The Pskov airport was attacked by drones, the governor of the region Mikhail Vedernikov said. Four Il-76 aircraft were damaged. EPA/GOVERNOR OF PSKOV REGION/HANDOUT -- BEST QUALITY AVAILABLE -- HANDOUT EDITORIAL USE ONLY/NO SALES Dostawca: PAP/EPA.

Очільник Головного управління розвідки України Міноборони Кирило Буданов: Ми працюємо з території росії, передає Польське радіо.

Голова української військової розвідки (ГУР) генерал Кирило Буданов заявив, що атака безпілотника на аеропорт у російському місті Псков 30 серпня була здійснена з території росії.

За його оцінками, в результаті атаки було знищено два літаки Іл-76 і ще два – серйозно пошкоджено.

Про це Буданов сказав в інтерв’ю для видання The Drive The War Zone у четвер, 31 серпня.

«Ми працюємо з території росії» – сказав Буданов. Водночас, він не уточнив, чи була атака здійснена українськими розвідниками, чи російськимипартизанами.

Також не розголошується кількість і тип безпілотників, які використовувалися під час атаки.

Буданов заявив, що літаки були атаковані, тому що вони були в робочому стані, і саме Іл-76 використовуються росіянами для перевезення повітряно-десантних військ і військових вантажів.

Нагадаємо, 30 серпня відбулася серія атак безпілотників у Псковській області, а також у кількох інших регіонах росії.

Двадцять безпілотників пролетіли над аеропортом у Пскові, який знаходиться більш ніж за 600 км від українського кордону і використовується як цивільною, так і військовою авіацією.

Безпілотники також були збиті поблизу Тули і Калуги, недалеко від Москви.

Залишити відповідь