Четвер, 30 Листопада, 2023
ВійнаІнтерв'юУкраїна

Без масової видачі зброї на початку війни Україна втратила б Київ, Миколаїв, Одесу – Резніков

За дві доби від початку повномасштабного російського вторгнення громадянам, які долучилися до лав Сил територіальної оборони Збройних сил України в Києві, видали 21 тисячу автоматів Калашникова. Зараз правоохоронні органи цікавляться, на якій підставі це відбувалося, предає Укрінформ.

“Тільки в Києві ми за дві доби видали 21 тисячу автоматів Калашникова – людям, хто зголосилися йти в ТРО. Тільки в Києві! А тепер просто вдумайтеся: якби ми йшли по папірцях, процедурах – це було б неможливим. Що ми маємо сьогодні, коли ворог далеко від Києва? Вже представники правоохоронних органів задають питання тим, хто видавав зброю: на якій підставі ви видали автомати? Навіщо ви це робили? Правоохоронні органи!” – зазначив він.

Резніков підкреслив, що люди, які ухвалювали рішення про видачу зброї та брали на себе таку відповідальність, тоді були героями, а зараз до них уже є питання.

“І такого буде ще багато. І скажуть: ну, він же у владі, він же погано діє. Ніхто не думає, що це було 24-25 лютого. А ті ж хлопці, яких зараз питають, вони під кулями, під обстрілами везли зброю й в інші міста. У Миколаїв, наприклад. Спитайте Віталія Кіма. Він чітко скаже: якби мені з Києва не привезли автомати, і я б їх не роздав цивільному населенню, яке зайшло в ТРО, то ми б не втримали Миколаїв. Якби ми не втримали Миколаїв – вони б пішли на Одесу, і Одеса, і Чорне море були б вже заблоковані. І була б інша картина. І таких прикладів я можу навести безліч”, – додав міністр оборони.

Як повідомляв Укрінформ, поліція Київської області не фіксує масових випадків незаконного використання виданої людям зброї після початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.