Четвер, 30 Листопада, 2023
ВійнаІнтерв'юПодії

Білий дім: Оборонна співпраця Росії та КНДР свідчить про ефективність санкцій

North Korean leader Kim Jong Un has met with Russian Defense Minister Sergei Shoigu and his delegation, North Korean state media KCNA reported. The meeting took place during a congratulatory visit by Shoigu's delegation for the 70th anniversary of the end of the Korean War, KCNA reported. Kim Jong Un "warmly welcomed the visit of the Russian military delegation," according to KCNA. Kim and Shoigu discussed matters "of mutual concern" regarding defense and security. The meeting served to develop DPRK-Russia relations and "strategic and tactical collaboration and cooperation," according to KCNA. Defense Minister Shoigu presented the North Korean leader with an autographed letter from Vladimir Putin, to which Kim Jong Un asked Shoigu to convey his thanks to Putin. Shoigu and Kim also exchanged gifts and souvenirs, reports KCNA. Kim and Shoigu also looked around North Koreaís armed equipment exhibition hall together on Wednesday, according to KCNA Kim introduced Shoigu to North Koreaís weapon combat tech equipment, which have been equipped per North Koreaís weapons development plan.

У США заявили, що переговори між Північною Кореєю і Росією про можливість надання підтримки у війні з Україною свідчать про те, що санкції призвели до послаблення оборонно-промислової бази країни.

Про це сказав радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван, повідомляє Black Sea News.

Він додав, що США продовжуватимуть закликати Північну Корею не постачати Росії озброєння.

За словами Саллівана, американська сторона поки не фіксувала активного постачання боєприпасів або зброї з КНДР до Росії.

“Я не можу передбачити, що станеться далі, я можу лише сказати, що дискусії активно просуваються, і росіяни вкладають в них все більшу інтенсивність, про що свідчить той факт, що їхній міністр оборони (Сергєй Шойгу – ред.)…сів у літак і полетів до Пхеньяна, щоб спробувати просунути це вперед”, – сказав він.

Він нагадав, що США запровадили санкції, щоб “спробувати зірвати будь-які спроби використати Північну Корею як канал або джерело постачання зброї до Росії”

“Ми зробили це ще в середині серпня і продовжуємо доводити це як приватно, так і публічно до відома північнокорейців і просимо союзників і партнерів робити те ж саме”, – додав Салліван.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.