Четвер, 30 Листопада, 2023
ПодіїСвіт

Більшість мігрантів із Лампедузи не отримають притулку в Європі

epa10871636 A migrant dries clothes on a fence at the Red Cross reception centre in Via Tres, Turin, Italy, 20 September 2023. The center houses some 500 people in a compound and facilities which are meant for between 140 and 180 people in need. Italy saw an influx of thousands of migrants in the past weeks. According to Italy's Interior Ministry, nearly 126,000 immigrants and refugees have entered the country as of 2023, more than twice as many as during the same time period in 2022. EPA/ALESSANDRO DI MARCO Dostawca: PAP/EPA.

Як раніше газ був зброєю в руках Росії, так зараз втручання мігрантами управляється Росією, передає Польське радіо.

Корінь проблеми з наступною хвилею нелегальних іммігрантів полягає в плутанині між термінами «іммігранти» та «біженці». У цьому переконаний євродепутат Яцек Саріуш-Вольський

Посадовець посилався на дані Frontex і заявив, що більшість мігрантів, які прибувають на Лампедузу в нинішній хвилі, є громадянами країн, контрольованих найманцями з російської групи «Ваґнер».

«92 відсотки мігрантів, які прибувають до Європи, не є біжнцями, якщо керуватись визначенням Женевської конвенції. І всі вони прибувають із країн, які контролює Росія з допомогою групи Вагнера. Як раніше газ був зброєю в руках Росії, так зараз втручання мігрантами управляється Росією. А пані фон дер Ляєн дала себе обдурити», — заявив Яцек Саріуш-Вольський.

Більшість мігрантів, які зараз перебувають на італійському острові Лампедуза, не отримають притулку в Європі. Про це заявив міністр внутрішніх справ Франції Жеральд Дарманен. На його думку, тих, кому не нададуть притулку, потрібно негайно висилати назад.

Міністр також застеріг від терористичної загрози після того, як погрози про напади були опубліковані в ЗМІ, близьких до Аль-Каїди.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.