Вівторок, 14 Листопада, 2023
ПодіїСвіт

На латвійсько-російському кордоні зник військовий дрон

Не виключено, що він впав на території росії, передає Польське радіо.

На латвійсько-російському кордоні зник латвійський військовий дрон. Не виключено, що він впав на території росії. Тим часом латвійці продовжують ловити мігрантів на своїх кордонах. 

Безпілотник використовували для спостереження за військовими навчаннями «Намейс 2023», які тривають поблизу латвійсько-російського кордону. Міноборони Латвії не виключає, що літак, з яким військові втратили зв’язок, могло віднести на територію росії.

Очільник міністерства Андріс Спрудс заявив, що згідно з міжнародною практикою дрон потрібно повернути до Латвії, але він усвідомлює, що росія може використовувати його в пропагандистських цілях. Про подію вже повідомили Москві. Останніми тижнями Латвія бореться з посиленням міграційного тиску на кордонах з Білоруссю. Служби країни повідомили, що за останню добу повернули 74 нелегальних мігранти. Водночас у сусідній Литві спроб форсування кордону не зафіксовано.

У міністерстві також нагадали, що через російську агресію в Україні вже багато місяців триває посилене спостереження за латвійськими кордонами та повітряним простором.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.