П’ятниця, 14 Червня, 2024
ВійнаПодіїПолітикаСвіт

Більше санкцій проти РФ: Нова Зеландія розширила “чорний список”

TOPSHOT - Russian soldiers patrol a street on April 11, 2022, in Volnovakha in the Donetsk region. The picture was taken during a trip organized by the Russian military. (Photo by Alexander NEMENOV / AFP) (Photo by ALEXANDER NEMENOV/AFP via Getty Images)

Уряд Нової Зеландія запровадив додаткові санкції проти російської федерації. Під обмеження потрапили 28 фізичних та 14 юридичних осіб, які надають військово-стратегічну підтримку вторгненню в Україну.

Про це повідомляє видання« Флот 2017» з посиланням на пресслужбу уряду Нової Зеландії, передає Black Sea News.

“Росія за безпосередньої підтримки свого військово-промислового комплексу здійснює незаконну агресію проти України, зазіхаючи на її суверенітет і територіальну цілісність”, – заявив міністр закордонних справ країни Вінстон Пітерс.

У заяві уряду зазначається, що санкції було запроваджено проти фізичних осіб і компаній, що причетні до передання зброї з КНДР до росії.

Також, у “чорний список” потрапили іранські суб’єкти, які беруть участь у наданні військової допомоги москві.

Крім того, санкції введено проти тих, хто сприяє насильницькому переселенню українських дітей у рф та на окуповані території України.

“Продовжуючи сприяти депортації українських дітей, росія прагне досягти своїх цілей вторгнення в Україну, включно із зусиллями з підриву ідентичності України”, – підкреслив Пітерс.