З огляду на масові втрати серед північнокорейських солдатів, втягнутих РФ у війну проти України, режими в Москві та Пхеньяні ставляться до них як до “витратного матеріалу”.
Про це заявив у п’ятницю під час телефонного брифінгу радник Білого дому з питань стратегічних комунікацій Джон Кірбі, передає Black Sea News
«Очевидно, що російські та північнокорейські військові лідери ставляться до цих військ як до витратного матеріалу та віддають їм накази безуспішно атакувати українську оборону», – зауважив представник Білого дому.
Він описав наступ північних корейців військ як «масовані піші атаки».
«Схоже, що ці солдати КНДР пройшли глибоку ідеологічну підготовку», – додав Кірбі.
За його словами, північнокорейські війська зазнають масових втрат на передовій.
Крім того, зауважив він, є доповіді про те, що солдати КНДР вчиняють суїцид замість того, щоби здатися Україні.
Як повідомляв Укрінформ, раніше цього тижня Президент України за підсумками засідання Ставки повідомив, що кількість убитих та поранених північнокорейських військових на Курщині перевищує 3 тисячі осіб.