
Виставка Лариси Пуханової «Танці на пляжі»
На виставці представлені роботи авторки, на яких вона намагається зафіксувати рух, спіймати миттєвість так, щоб вона не стала статичною.
Час: 19.00.
Місце: Дім освіти та культури «Майстер Клас» (вул. Богдана Хмельницького, 57б).
Вартість: вхід вільний.

Концерт Peter Bence
Петер Бенце – всесвітньо відомий піаніст. Він встановив Світовий рекорд Гіннеса як піаніст-рекордсмен за швидкістю повторюваного натискання (репетиції) однієї клавіші (765 нот за хвилину). Він підкорив інтернет штурмом зі своїми фортепіанними аранжуваннями Майкла Джексона. Влітку 2015 року він представив в інтернеті свою віртуозну фортепіанну версію знаменитої пісні «Bad» Майкла Джексона, з’єднану з піснею «Smooth Criminal», яка зробила його знаменитим на весь світ. Відео подивилося 13 млн осіб за перші 10 днів і більше 200 000 поділилося ним на фейсбуці. До теперішнього моменту у відео більше 30 млн переглядів і ним поділилося понад 620 000 разів.
Тільки торік Peter Bence виступив у 20 країнах, відкрив BBC’s Proms In The Park 2017 у Гайд-парку, Лондон (50 000 присутніх).
Час: 19.00.
Місце: Міжнародний центр культури і мистецтв (алея Героїв Небесної Сотні, 1).
Вартість: 350 – 2500 грн.

Відкриття виставки літографій Абеля Панна
Експозицію запланованої виставки складатимуть літографії видатного художника Абеля Панна (1883, містечко Креславка – 1963, Єрусалим) із циклу «Біблія в картинах», який автор створював протягом усього свого життя.
Після закінчення навчання в Одеському художньому училищі А. Панн переїхав до Парижа і був прийнятий до Академії мистецтв. Потім художник стає лауреатом виставок і салонів, співпрацює з найпопулярнішими виданнями Франції, до нього приходить широке визнання і популярність. У 1913 році Панн отримує пропозицію Бориса Шаца очолити факультет графіки в Школі мистецтв «Бецалель» та приїжджає до Палестини. Через рік він приймає рішення переїхати до Святої землі назавжди і повертається до Парижа за своїм архівом і речами, але там його застає Перша світова війна, і він затримується в Європі до 1920 року.
У цей період Панн здобуває ще й славу майстра політичної карикатури і плаката та проводить виставки в Старому й Новому Світі. У 20-ті роки він продовжує очолювати факультет в Школі «Бецалель». До останніх днів життя Абель Панн багато працює, викладає, бере участь в етнографічних експедиціях, їздить по світу з виставками. Під час Другої світової війни він створює цикл пастелей «Катастрофа», що зберігається в музеї Яд Вашем.
4 квітня планується лекція Ігоря Гольфмана про художника. Лекція присвячена темі «Єврейського мистецтво як культурний феномен», а в цьому контексті – біографії і творчості А. Панна, зокрема його «паризькому періоду».
Час: 19.00.
Місце: Культурний Проект (вул. Пушкінська, 31в1).
Вартість: вхід вільний.

Перша україномовна стендап-комедія
Перша україномовна стендап-комедія – це новий крок українського стендапу, свіжий подих стендап-комедії рідною мовою, в якій кожен упізнає себе!
Стендап – це сміливий та відвертий гумор про те, що відбувається з нами і навколо нас. На концерті кожен із присутніх стає частиною стендап-комедії. Коміки діляться з глядачами своїми думками та емоціями, які не залишать байдужим нікого!
2 квітня завісу Першої Україномовної Стендап Комедії відкриває:
Іван Жорноклей – киянин з амбіціями приїжджого, стендап-комік, засновник та ведучий «Ukrainian Stand-Up Agency». Іван знайомить глядачів зі стендапом і може розповісти про них те, що вони самі не знали.
Максим Кравець – справжній сімейний експерт, людина, яка одружена вже півроку і десять років. Його жарти націлені на побутові проблеми, взаємовідносини з жінкою та родиною. А ще Максим Кравець – фіналіст проекту «Комік на мільйон» на телеканалі «ICTV», кіноактор та кіносценарист.
Святослав Марченко – комік, якому не сидиться на місці. Він народився в місті Городище, навчався в Черкасах, живе в Києві, а померти походу збирається в Парижі. На його рахунку безліч виступів на багатьох стендап майданчиках країни. На додачу Святослав Марченко пише сценарії для телевізійних гумористичних проектів України.
Володимир Євчук – людина, яка відростила бороду, щоб не носити з собою паспорт. Також Володимир переможець проекту «Розсміши коміка», чемпіон Рівненської «Ліги сміху» 2017 та автор гумористичних телевізійних проектів України.
Тривалість програми 1,5 години. Шоу-програма представлена українською мовою. Рекомендовано особам від 18 років.
Час: 19.00.
Місце: Палац «Україна». Малий зал (вул. Велика Васильківська, 103).
Вартість: 200 – 400 грн.

Відкриття виставки Олександра Найдена «Привиди і тіні»
Проект надзвичайно цікавого художника-примітивіста, дослідника і мистецтвознавця Олександра Найдена.
Експозицію складуть роботи з циклів «Аварійне селище», «Бузина цвіте» і «Сліпа лялька». Глядачеві слід приготуватися до зустрічі з реальними речами, що невпинно втрачають матеріальність, і привидами, чия тілесність не лишає сумнівів. І ті, й інші спершу побували в пам’яті, а деякі з них навіть повернулися з забуття.
Усі роботи написані гуашшю. Цей матеріал та мову примітиву Олександр Найден обрав для створення особливої, примарної темпоральності, яка наповнює його картини. Тут існують і тривають привиди, тіні, неясні спогади та напівстерті послання на старих стінах будинків «Аварійного селища», побудованого на лівому березі Києва полоненими німцями одразу після війни.
Реальні речі мають привидів, що теж мають своїх привидів, а ті мають тіні, що падають на облущені скульптури піонерів. Гіпсових сурмачів та барабанщиків вивезли ще 20 років тому на селищний пустир і залишили назавжди – цих велетенських іграшок, якими тепер бавляться лише час і сила-силенна жуків-«москаликів»…
Олександр Найден – доктор мистецтвознавства, письменник, поет і публіцист, збирач та дослідник творів української народної культури. Він є автором багатьох книг про символи та образи у народному живописі та фольклорі, тож жоден предмет, зображений на картинах Олександра Найдена, не є випадковим. За його словами, незалежно від того, чи пов’язані ці зображення з конкретними історичними подіями, крізь товщу особистого культурно-духовного досвіду скрізь проникають химери страшних подій і проблиски ілюзорних надій.
Епіграфом до виставки є цитата з книги Ж.-П. Сартра «Буття і ніщо»: «Парадокс не в тому, що існують речі самі по собі, а в тому, що немає нічого, крім них».
Час: 19.00.
Місце: Арт-простір «White World» (вул. Пушкінська, 21).
Вартість: вхід вільний.

Концерт Kristina Marti Quintet «Between The Skies»
Відома етно-джаз виконавиця підготувала унікальну авторську програму: найкращі джазові музиканти України, безліч прем`єр і, звичайно, спеціальні зіркові гості. Тільки цього вечора Роман Бахарєв (BAHROMA), The Саша Таб (SALTO NAZAD), Dennis Adu, Very The Jerry виконають свої хіти у новій інтерпретації.
Пориньте у вишукану і теплу атмосферу справжнього джазового фестивалю разом із Kristina Marti Quintet.
Крістіна Марті – вірменська етно-джаз виконавиця. В 2010 році разом із сестрою заснувала авторський проект «Laura & Kristina Marti». Постійна учасниця фестивалів: Alfa Jazz Fest, Jazz Bezz (Польща-Україна), Jazz Koktebel, Za-Jazz Fest, Che-Jazz Open, Meq Azg, Meq Mshakujt (Вірменія) та інші.
Час: 20:00
Місце: Caribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4).
Вартість: 150 – 450 грн.

Відкриття виставки Анатолія Дністрового «До горизонтів»
Анатолій Дністровий знаний передусім як письменник, філософська й подекуди іронічна думка котрого уже не один рік поспіль увиразнює українську літературу. Почавши працювати в напрямку образотворчості порівняно недавно, від 2013-го, він у своєму живописному й графічному доробку опрацьовує теми, актуальні для нього й у письменництві.
Виставка Анатолія Дністрового візуалізує авторські пошуки нових способів вираження, роботу з іншою «знаковою системою», що розширює семантику особистих і особистісних горизонтів.
Анатолій Дністровий народився 1974 року в Тернополі. Кандидат філософських наук. Член Українського осередку Міжнародного ПЕН-клубу, засновник та учасник літературної групи «Друзі Еліота» (1993-1996). Автор двадцяти книжок поезії, есеїстики, прози. В напрямку живопису працює з 2013 року.
Персональні виставки: «Ірреальні пейзажі» (Національний музей Тараса Шевченка, Київ, 2014), «Малий формат» (Культурний центр видавництва «Смолоскип», Київ, 2014), «Допінг духу» (Freud House cafe art club, Київ, 2014).
Час: 18.00.
Місце: Галерея «АВС-арт» (Андріївський узвіз, 2б).
Вартість: вхід вільний.