
Концерт Benito Gonzalez trio (USA)
В межах європейського туру в Києві відбудеться концерт американської джазової зірки Беніто Гонзалеза. Він видатний піаніст та композитор сучасності, його музика – це мікс традиційного джазу та народної музики Південної Америки. Також він уже дворазовий номінант премії The Grammy та володар багатьох престижних нагород.
Беніто Гонзалез – американський джазовий піаніст та композитор венесуельського походження. Він майстерно володіє технікою різних музичних жанрів – джаз, госпел, R&B тощо. Останні 13 років він у топі світових музикантів та один із джазменів із найбільшою географією концертів.
Час: 20.00.
Місце: Caribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4).
Вартість: 180 – 780 грн.

Інтерактивний інклюзивний перформанс «Спитай мене: Хто Я?»
Інтерактивний інклюзивний перформанс «Спитай мене: Хто Я?» – це вистава про подолання стереотипів та упереджень щодо людей із різних соціальних груп. Перформанс складається з постановочної частини на основі історій із життя акторів та імпровізації, де актори гратимуть ваші історії, які виникнуть як відгук на побачене на сцені.
Перформанс «Спитай Мене: – Хто Я?» – це великий крок до соціальної інклюзії у широкому розумінні, де ми готові побачити один одного, сприймаючи відмінності як цінність, а не як перешкоди до взаємодії.
Для вас буде виступати Інклюзивна театральна студія імпровізації «ДаліБуде».
Час: 18.00.
Місце: Національний музей Тараса Шевченка (бульвар Шевченка, 12).
Вартість: вхід вільний, реєстрація.

Лекція Галини Глеби «Українські фотографки»
Третя лекція курсу буде присвячена українським фотографкам XX століття. Жіночі імена у фотографії нам відомі на прикладі західних авторок – від Джулієт Камерон до Енні Лейбовіц, від Еліс Остен до Діани Арбус. Їхній вклад у розвиток професії та розробки непересічного авторського погляду скеровував й розширював можливості медіуму фотографії.
Неподільно з чоловіками жінки з фотокамерою протягом останніх 150 років формували історію світової фотографії. А чи були успішні фотографки в Україні? Відповідь на це запитання спробує дати лекторка, розглядаючи доробок Софії Яблонської, Параски Плитки-Горицвіт, Ірини Пап та інших українських авторок.
У межах курсу «Жінки в мистецтві» освітньої програми «Академія о сьомій» учасниці дослідницької платформи PinchukАrtСentre представлять результати дослідження творчого доробку українських художниць із початку ХХ століття до сьогодні. Курс приурочено до виходу книжки «Чому в українському мистецтві є великі художниці», презентація якої відбудеться у травні 2019 року.
Галина Глеба – мистецтвознавиця, дослідниця українського пізньорадянського мистецтва та фотографії, учасниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre.
Час: 19.00.
Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2).
Вартість: вхід вільний, реєстрація.