Понеділок, 27 Травня, 2024
Події

Bild: останній нащадок Гітлера схвалює Меркель і не любить Трампа

Внучатий племінник Адольфа Гітлера Александр позитивно відгукується про політику Ангели Меркель і негативно оцінює Дональда Трампа.

Про це пише Українська правда з посиланням на німецьке видання Bild, кореспондент якого відвідав останніх нащадків нацистського лідера, які живуть у США.

Троє чоловіків, які сьогодні проживають на Лонг-Айленді, є внучатими племінниками Адольфа Гітлера. Гітлери змінили прізвище ще в 1946 році, тому про їхню присутність у місті не знає майже ніхто.

Адольф Гітлер був дядьком їхнього батька Вільяма Патріка Гітлера. Він виїхав до США у 1939 році, де у рядах ВМФ воював проти Німеччини. Після війни переїхав на Лонг-Айленд. Видання пише, що Вільям Патрік боявся помсти нацистів, оскільки Гітлер ненавидів свого племінника.

Двоє братів – Браян та Льюіс – відмовилися спілкуватись із журналістом. Третій, Александр, коротко відповів на питання про політику німецького і американського лідерів. Спілкувалися через двері із москітною сіткою.

“Вона мені подобається. Вона хороша. Вона здається розумною та освіченою”, – оцінив німецьку канцлерку Ангелу Меркель внучатий племінник Адольфа Гітлера. За його словами, у сфері міграційної політики Меркель “знає, що потрібно робити”.

Ставлення до президента США у Александра зовсім протилежне. “Він однозначно не у списку моїх фаворитів”, – сказав він. Як відзначає Bild, всі троє братів є переконливими республіканцями.

“Щось із того, що говорить Трамп, є цілком нормальним. Але здебільшого… Мені не подобається те, як він себе веде. І ще: я не люблю брехунів”, – додав Александр.

Залишити відповідь