П’ятниця, Квітень 19, 2019
InГаджет

Huawei анонсувала незвичайний девайс для смартфонів

Власники смартфонів Huawei, особливо моделей серії Mate 20 Series, отримали новий аксесуар для меншого хвилювання за свої дані. Компанія представила незвичайний девайс – портативний зовнішній жорсткий диск, призначений для резервного копіювання інформації зі смартфонів. Аксесуар називається ST310-S1. Це шокувало фанатів, адже більшість виробників дозволять покращувати свої новинки картами пам’яті, а не зовнішніми накопичувачами, які часто використовуються разом з ноутбуками і комп’ютерами.

Адаптація жорсткого диска ST310-S1 до флагманів Huawei проявляється в автоматичному процесі резервного копіювання. Користувачеві досить лише підключити накопичувач до телефону, і девайси все зроблять за нього.

Сам диск виконаний у вигляді кола діаметром 136 мм і висотою 29 мм. Верхня частина має тканинне покриття, яке не боїться попадання пролитої рідини. Підставка має елементи для зменшення ковзання. Цілком компактний аксесуар, враховуючи його можливості.

Об’єм жорсткого диска складає 1 ТБ, а підключення відбувається через порт USB Type-C. Новинка з’явиться на прилавках 26 жовтня. Про ціну поки нічого не відомо, але вона явно не порадує фанатів, так як флеш-пам’ять, навіть на сьогоднішній день дорого обходиться як корпораціям, так і звичайним користувачам.

Залишити відповідь

eighteen + 1 =