Неділя, 16 Червня, 2024
InГаджет

Huawei анонсувала незвичайний девайс для смартфонів

Власники смартфонів Huawei, особливо моделей серії Mate 20 Series, отримали новий аксесуар для меншого хвилювання за свої дані. Компанія представила незвичайний девайс – портативний зовнішній жорсткий диск, призначений для резервного копіювання інформації зі смартфонів. Аксесуар називається ST310-S1. Це шокувало фанатів, адже більшість виробників дозволять покращувати свої новинки картами пам’яті, а не зовнішніми накопичувачами, які часто використовуються разом з ноутбуками і комп’ютерами.

Адаптація жорсткого диска ST310-S1 до флагманів Huawei проявляється в автоматичному процесі резервного копіювання. Користувачеві досить лише підключити накопичувач до телефону, і девайси все зроблять за нього.

Сам диск виконаний у вигляді кола діаметром 136 мм і висотою 29 мм. Верхня частина має тканинне покриття, яке не боїться попадання пролитої рідини. Підставка має елементи для зменшення ковзання. Цілком компактний аксесуар, враховуючи його можливості.

Об’єм жорсткого диска складає 1 ТБ, а підключення відбувається через порт USB Type-C. Новинка з’явиться на прилавках 26 жовтня. Про ціну поки нічого не відомо, але вона явно не порадує фанатів, так як флеш-пам’ять, навіть на сьогоднішній день дорого обходиться як корпораціям, так і звичайним користувачам.

Залишити відповідь