Неділя, 3 Грудня, 2023
Для себеРозваги

Трамп розсмішив фінів, похваливши їх за прибирання лісу граблями

Жителів Фінляндії розсмішила розповідь президента США Дональда Трампа про те, що вони граблями розчищають лісу від листя та бур’янів, пише ВВС.

Дональд Трамп прибув у Каліфорнію, яка нині потерпає від лісових пожеж. Американський лідер заявив, що головна причина пожеж — погане управління лісовими угіддями.

Трамп також розповів, як президент Фінляндії Саулі Ніїністе під час зустрічі сказав йому, що люди у Фінляндії проводять багато часу, розчищаючи лісові зарості граблями. Сам Ніїністе каже, що не пам’ятає такої розмови.

«Я зустрічався з президентом Фінляндії, і він мені сказав: «У нас все по-іншому… ми лісова країна». І вони проводять багато часу з граблями, розчищаючи все і роблячи інші справи, і у них немає проблем», — продовжив Трамп.

Але сам президент Фінляндії в інтерв’ю фінським ЗМІ сказав, що під час його розмови з Трампом питання про граблі не поставало. «Я сказав йому, що Фінляндія вкрита лісами, і що ми маємо хорошу систему моніторингу», — сказав Ніїністе. Після цього фіни стали розміщувати в соцмережах комічні фотографії того, як вони нібито розчищають місцевий ліс.

Просто звичайний день у фінському лісі
Не на моїй зміні!

Залишити відповідь