Неділя, 19 Травня, 2024
АвторськеПолітика

Нацкорпус vs всі інші. Як свої своїх зрадили

Партія “Національний корпус” вважає, що рішення націоналістичнихсил про підтримку кандидатури Руслана Кошулинського на виборах президента булоухвалене кулуарно. Таку заяву політична сила опублікувала у Facebook.

“Національний корпус” не підтримує рішення представників окремих націоналістичних організацій назвати Руслана Кошулинського єдиним кандидатом від націоналістичного табору. Рішення про підтримку Кошулинського “націоналістичним рухом” було прийнято кулуарно, без широкого обговорення та всупереч Маніфесту націоналістичних сил”, – йдеться в ній.

У партії стверджують, що люди, які поставили свої підписи під документом, “не мають реального авторитету серед мільйонів українських націоналістів”.

“Сьогодні Україні потрібні нові лідери, потрібен живий і сучасний націоналізм, головна мета якого – захист своєї країни та кожного українця. Прикладом такого лідера, справжнього захисника своєї країни, є очільник “Національного корпусу” Андрій Білецький”, – заявляють націоналісти. “Саме Андрій Білецький може дати нове, сучасне дихання націоналізму, об’єднати справжні патріотичні сили для захисту людей від зовнішніх і внутрішніх ворогів, припинити війну та відновити справедливість у економічній та соціальній сфері”, – наголошують у партії.

До речі, раніше повідомлялося, що частина націоналістичних партій та організацій заявила про підтримку кандидата від “Свободи” Руслана Кошулинського на виборах президента у 2019 році. Відповідну заяву підписали представники самої “Свободи”, а також “Правого сектору”, “Організації українських націоналістів”, руху “С14” та “Конгресу українських націоналістів”.

Деякі експерти вважають, що тут не обійшлося без втручання АП, аби послабити та, навіть, розколоти «правих». Припущення, до речі, слушне, але виникають питання, яким чином це було зроблене і що пообіцяли з боку БПП самому Кошулинському.

В даному випадку зрозуміла і образа «Національнго корпусу», основу якого становлять молоді і революційно налаштовані люди, яких ще не торкнулася корупція та інші негативні «традиції» нашого політикума. Вони не розуміють, чому їх на це обговорення не запросили, а поставили перед фактом. Чому Кошулинський, а не Білецький? Чому були знехтувані положення й домоленності, зафіксовані  в Маніфесті націоналістичних сил?

Відповіді на ці питання можуть прояснити картину й розставити всі точки над «і» в націоналістичному русі країни. А поки що перемагають «кулуарні» домовленості «правої п’ятірки». Чи може перемогу святкують в АП?

Залишити відповідь