Вівторок, 18 Лютого, 2025
ПолітикаУкраїна

Порошенко закликав ЄС перейти від декларацій до реальних кроків

Перед цим спікер ЄС Федеріка Могеріні засудила дії РФ в Керченській протоці і закликала звільнити українських полонених моряків.

 

Президент України Петро Порошенко подякував європейським союзникам за висловлення позиції на захист України і закликав до реальних кроків – вжити всіх необхідних заходів впливу на агресора. Про це йдеться в заяві на сторінці Порошенко в Facebook.

Дякую нашим європейським союзникам за довгоочікувану позицію на захист України та засудження застосування сили Росією…

Опубликовано Петро Порошенко Среда, 28 ноября 2018 г.

“Дякую нашим європейським союзникам за довгоочікувану позицію на захист України та засудження застосування сили Росією проти українських моряків у акваторії Чорного моря та Керченської протоки всупереч чинним двостороннім угодам та міжнародному праву. “, – заявив Порошенко.

Порошенко зазначив, що цінує консолідований заклик Євросоюзу до Кремля, забезпечити негайне і безумовне звільнення українських моряків.

Залишити відповідь