Понеділок, 4 Вересня, 2023
СуспільствоУкраїна

В Україні зростає кількість прихильників створення незалежної православної церкви

Понад третина українських громадян (34%) вважають, що створення незалежної православної церкви посприяє об’єднанню України, проте 24% вважають, що цей процес посилить роз’єднаність країни, зазначають соціологи.

 

Згідно з опитуванням, проведеним Соціологічною групою “Рейтинг”, 19% респондентів вважають, що створення незалежної церкви не матиме впливу на Україну.

При цьому майже кожен четвертий (23%) не зміг відповісти на запитання соціологів.

Однозначно підтримували у вересні 2018 року створення незалежної автокефальної православної церкви в Україні 22% опитаних громадян, скоріше підтримують, ніж ні, – 25%.

Однозначно проти створення такої церкви 15% респондентів, скоріше не підтримують – 13%. Не змогли відповісти 27% громадян.

Вереснева підтримка ідеї створення незалежної церкви зросла, зазначають соціологи. У червні однозначно підтримували створення церкви 20%, швидше підтримали б – 19%; категорично не підтримували – 18%, швидше не підтримували – 11% опитаних. При цьому майже кожен третій (32%) не зміг відповісти.

Опитування “Динаміка суспільно-політичних поглядів в Україні” проводила з 29 вересня по 14 жовтня 2018 року Соціологічна група “Рейтинг” на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI).

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.