Середа, 17 Липня, 2024
В КиєвіУкраїна

Зоозахисники вимагають покарати нападників на пікет активістів, які виступали проти полювання на лосів

Зоозахисники виступають з вимогою покарати мисливців, які напали на пікет активістів-захисників лосів.

 

Про це вони заявилии під час прес-конференції в УНІАН.

«Я як президент Асоціації зоозахисних організацій України хочу висловити обурення не тільки злочинними діями мисливців, але і неправомірним рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва, а також політикою Кабінету міністрів і Верховної Ради. Ця політика спрямована не на збереження природи України, а тільки на задоволення потреб бізнесу. Між іншим, мисливці теж вважають свою діяльність господарською», – зазначила Ася Серпінська.

Зокрема, член ради ГО «Єдина планета» Павло Вишебаба розповів про напад на учасників мирної акції, які виступають проти полювання на лосів – нападники облили активістів зеленкою. Зоозахисники продемонстрували відео і фото матеріали про напад на них.

«Судово-медичне дослідження зафіксувало хімічний опік ока, зниження зору на правому оці, досі зір знижений. По цій справі порушено кримінальне провадження, призначено слідчого, і ми зі слідчим будемо розбиратися наскільки ця справа була підготовлена, ця провокація», – зазначив Вишебаба.

Учасники прес-конференції також підкреслили, що рішення Окружного адміністративного суду міста Києва про визнання незаконними наказу Міністерства екології «Про заборону полювання на лося» і наказу «Про внесення змін до переліку видів тварин, які заносяться до Червоної книги України (тваринний світ)».

«Завдяки хитрощам юридичним була виграна ця справа… Будемо підтримувати Мінприроди в апеляційному суді і вимагати, щоб вони всі сили юридичного відділу кинули на те, щоб виграти апеляційну справу», – підкреслив Вишебаба.

Директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко заявив, що апеляцію планують подати в кінці цього тижня.

Залишити відповідь