Понеділок, 4 Вересня, 2023
ПодіїСвіт

В знак протесту затримані в Грузії українці оголосили голодування

Українці, яких були затримано 2 грудня в столиці Грузії за підозрою в незаконному зберіганні зброї, оголосили голодування у вівторок, 4 грудня.

 

Відповідно до положення на сьогоднішній день розслідування відносно громадян України, затриманих у Грузії, ведеться з метою виявлення мотиву. Про це міністр внутрішніх справ Грузії Георгій Гахар заявив з приводу затримання 6-ти громадян України.

“Коли іноземні громадяни концентровано, групою … потім вже на підставі оперативної інформації ми виявили зброю, то тут можуть виникнути всякого роду підозри. Однак сьогодні ми ні про що не говоримо. Ми говоримо про ту кримінальну справу, яке ведеться. Ми працюємо разом з нашими колегами, зі Службою державної безпеки, і подивимося, які будуть результати”, – заявив міністр внутрішніх справ Грузії Георгій Гаха.

Затримані в Тбілісі за незаконне зберігання зброї шість українців і один громадянин Грузії оголосили голодування на знак протесту.

За словами адвоката, затримані не згодні з пред’явленими звинуваченнями і таким чином вони протестують.

“Раніше голодування оголосив один обвинувачений, вчора я просив його припинити голодувати і думав, що він мене послухався. Але виявилося, що сьогодні голодування оголосили всі”, – заявив Ростомашвілі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.