Четвер, 25 Липня, 2024
СуспільствоУкраїна

Власникам євроблях повідомили хорошу новину

Пільговий період для реєстрації євроблях хочуть продовжити.

Українці не поспішають розмитнювати авто за новими ставками, вважаючи їх невиправдано високими. Не допомагає навіть 50% знижка на акциз, яка діє протягом 90 днів із моменту прийняття законів про розмитнення (8487 і 8488), пише 24tv.ua.

“Українці не розмитнюють авто за відсутності достатньої роз’яснювальної роботи. Багато хто не має поняття, як відбувається розмитнення та які документи для цього необхідні. Через це на кордонах твориться справжній хаос”, – говорить Тетяна Острикова, голова підкомітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики.

Її слова підтверджує статистика. За тиждень дії нових правил розмитнення було легалізовано всього 74 автомобіля. На думку Тетяни Острикової, період для пільгового розмитнення слід продовжити.

Сервісні центри МВС готові у цілодобовому режимі реєструвати розмитненні авто з європейською реєстрацією. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міжвідомчій нараді з питань врегулювання ситуації з ускладненням і блокуванням автомобільного руху у пунктах пропуску на кордоні України.

Залишити відповідь